My Little Farmies w telewizji!Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowkych Upjers rozpoczął dziś w polskiej telewizji wielką kampanię reklamową dla swojej farmerskiej gry My Little Farmies. Od startu polskiej wersji językowej gra zdobyła już dziesiątki tysięcy zachwyconych fanów.

W sielskiej farmerskiej grze zajmujesz się sadzeniem i uprawą rośli, hodujesz zwierzęta gospodarskie, budujesz manufaktury i warsztaty różnego rodzaju. Pierwsi farmerzy w polskiej wersji językowej gry rozbudowali już swoje farmy do rozmiarów imponujących osad! Aby zaprezentować piękną idyllę gry przeglądarkowej nowym potencjalnym graczom w Polsce, Upjers emituje reklamę gry w różnych stacjach telewizyjnych. Dzięki temu widzowie mogą zapoznać się z wieloma funkcjami gry takimi jak hodowla przesłodkich zwierzaków czy też kompleksowe łańcuchy produkcyjne.

My Little Farmies jest symulacją ekonomiczną, której akcja rozgrywa się w średniowiecznej osadzie wiejskiej. W świecie Farmisiów gracze mają możliwość zapoznania się z rustykalnym życiem na wsi. Wiatrak w malowniczym młynie kręci się tu nieznużenie, a zaaferowane swoją rolą kury składają jaja. Wszystkie postaci w grze są animowane, co dodaje jej szczególnego uroku. W krainie farmerów każdy może dowieść swojego talentu jako zarządca własnej idealnie prosperującej farmy.

Reklamę telewizyjną do gry My Little Farmies imożna obejrzeć również na You Tube.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-05-05