Archetypy postaci, umiejętności i system walki w Archlord II

WEBZEN ujawnia szczegółowe informacje na temat archetypów postaci, umiejętności oraz systemu walki w Archlord 2.

Twórcy gry zdecydowali się na stworzenie zajmującego świata z minimalną ilością ograniczeń. Dzięki wprowadzeniu praktycznie bezklasowego systemu postaci, gracze będą mogli sami zadecydować o roli, jaką odegrają w walce jedynie przez dobór odpowiedniego uzbrojenia.

W Archlord 2 gracze będą mieli do dyspozycji 4 różne rodzaje broni, odpowiadające archetypom postaci, czyli roli pełnionej w czasie walki. Wyposażenie postaci w uzbrojenie danego typu umożliwi skorzystanie z określonego zestawu umiejętności, dopasowanego do potrzeb wybranego archetypu. Używanie broni danego rodzaju stopniowo zwiększy poziom biegłości gracza, umożliwiając poznanie nowych umiejętności pasywnych i aktywnych.

Oprócz opisanego wyżej, bezklasowego systemu, Archlord 2 zaoferuje graczom dynamiczny system walki z tak zwanymi "łańcuchami umiejętności".

Umiejętności połączone w taki "łańcuch" mogą być użyte tylko łącznie i w odpowiedniej kolejności. W walce są one używane jako combosy, czyli ataki łączone. Gracze będą mogli wyprowadzić taki zestaw ciosów, rozpoczynając od pierwszej umiejętności w łańcuchu. Udany atak udostępni na pewien czas kolejną umiejętność w łańcuchu. Dzięki perfekcyjnemu wyczuciu czasu i mistrzowskiemu opanowaniu kolejności ataków, gracze będą w stanie zadawać potężne obrażenia nieświadomym niczego potworom oraz, co ważniejsze, innym uczestnikom gry!

Aby dostarczyć graczom jak najwięcej informacji jeszcze przed rozpoczęciem etapu Zamkniętych Beta Testów, ekipa Community Managerów Archlord 2 pracuje nad budową oficjalnej strony Wikia Archlord 2. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat systemu walki, archetypów postaci oraz fabuły gry, zapraszamy do Wikii Archlord 2:http://archlord2.wikia.com/.

WEBZEN potwierdza ponadto, że gra będzie dostępna w wersjach: angielsko-, francusko- i niemieckojęzycznej.

Archlord 2 znajduje się obecnie w fazie pre-rejestracji i wszyscy gracze zainteresowani udziałem w Zamkniętych Testach Beta mogą nadal zgłaszać się na oficjalnej stronie gry:http://archlord2.com. Aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie klucza, gracze mogą również dołączyć do dodatkowych, codziennych loterii na oficjalnym profilu Archlord 2 na Facebooku:https://www.facebook.com/archlord2.

Archlord 2 to oparte na motywach średniowiecznego fantasy MMORPG, którego akcja rozgrywa się w tajemniczym i pełnym niebezpieczeństw świecie Chantra. Gracze będą musieli opowiedzieć się po jednej ze stron odwiecznego konfliktu, dołączając do sił frakcji Azuni lub Crunn. Wielkie bitwy PvP umożliwią starcia nawet 400 graczom jednocześnie, dostarczając wielkich emocji i dając szansę na zaspokojenie nieprzemijającego pragnienia władzy, pozwolą graczom zdobyć najcenniejszą nagrodę: tytuł Archlorda - władcy całego świata.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-05-08