Uptasia świętuje koniec fazy open beta

Producent i wydawca gier przeglądarkowych Upjers zadecydował o zakończeniu wersji open beta dla gry ukryte przedmioty online Uptasia. Wypuszczenie stabilnej wersji gry świętowane jest należycie nowym budynkiem produkcyjnym „Atelier artysty” oraz nową funkcją w grze – poławianie ryb.

Od czasu startu gra Uptasia zachwyca nostalgiczną atmosferą coraz większą wspólnotę fanów. Oprócz polskiej wersji językowej dostępna jest również niemiecka, francuska, a od wczoraj także i rumuńska wersja gry. Gra przeglądarkowa Uptasia porywa graczy w podróż do XIX wieku. Przepiękne tereny i malownicze krajobrazy stoją do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, a spełnienie marzenia o doskonale prosperującym imperium gospodarczym jest w zasięgu ręki. Paleta budynków produkcyjnych w krainie Uptasia jest nader bogata: począwszy od piekarni, przez kwiaciarnię, złotnika czy też kapelusznika, od rana do nocy można tu wytwarzać towary i sprzedawać je licznym kupcom.

Sercem symulacji ekonomicznej są czarujące obrazki przypominające stylem dziewiętnastowieczne pejzaże, na których gracze poszukują ukrytych przedmiotów. Podczas gry w obrazki każdy ma okazję dowieść swojego sokolego oka: w wyznaczonym czasie należy odnaleźć różnego rodzaju przedmioty, odkryć różnice między obrazkami lub na podstawie obrazków rozgryźć zagadki.

Kolejną niespodzianką z okazji oficjalnego wypuszczenia gry jest możliwość łowienia ryb. Osiedleńcy zamieszkujący krainę Uptasia mogą od dziś udać się na połowy do Księżycowej Zatoki lub na Tęczową rafę i zarzucić sieci. Złowione delikatesy nie będą jednakże sprzedawane kupcom, lecz wędrują bezpośrednio do brzuszka kotka Adindy, który czeka już na targu. Ponadto od dziś kolonizatorzy mogą poszukiwać przedmiotów w uroczym „Atelier artysty”.

Uptasia jest propozycją dla wszystkich fanów symulacji ekonomicznych i zagadek obrazkowych. Nowa gra przeglądarkowa Upjers odznacza się grafikami wysokiej jakości i bogactwem funkcji.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-05-15