Beta testy futbolowej symulacji United Eleven

Nexon Europe ogłosił rozpoczęcie rozgrywek przedsezonowych w United Eleven, nadchodzącej futbolowej symulacji menedżerskiej, łączącej prawdziwe nazwiska ze świata piłki nożnej, m.in. zawodników Bundesligi czy FIFPro, z najbardziej zaawansowanym silnikiem meczowym na rynku.

Rozgrywki przedsezonowe w United Eleven to faza testowa przed oficjalną premierą gry latem br. i rozpoczęciem właściwego sezonu. Twarzą United Eleven został nie kto inny, jak jeden z najlepszych trenerów futbolowych wszech czasów, Carlo Ancelotti. Fani piłki nożnej i przyszli menedżerowie mogą już teraz spróbować swoich sił w najbardziej zaawansowanej przeglądarkowej grze symulacyjnej. Dzięki pełnej licencji Bundesligi oraz FIFPro gracze mogą stworzyć zespół, używając barw klubowych Bundesligi oraz wybierać spośród tak znanych zawodników, jak Manuel Neuer, Julian Draxler czy Philipp Lahm, a także Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy Steven Gerrard.

Uczestnicy rozgrywek przedsezonowych będą mieli możliwość rezerwacji nazwy klubu oraz nazwiska menedżera na właściwy sezon piłkarski. Mogą także otrzymać atrakcyjne nagrody za wykonanie zadań: 4-Day Manager Training oraz Best of the Best!

Należy zwrócić szczególną uwagę na zgranie zespołu, zarówno na boisku jak i poza nim, jak również taktykę przeciwnika i własny styl gry. Nierzadko taktyka i styl muszą ulec zmianie w trakcie meczu, aby poprowadzić powołaną przez siebie drużynę do zwycięstwa. Wszystkie funkcje United Eleven dostępne są za darmo z poziomu przeglądarki, z możliwością dokonywania bieżących zmian na urządzeniach mobilnych.

Najbardziej zaawansowany silnik meczowy na rynku umożliwia rzeczywisty wpływ wybranego stylu gry na wynik spotkania, dlatego dane z rozgrywek zbierane i przetwarzane są na bieżąco. Aż 32 zmienne mogą mieć wpływ na wynik 90-minutowego meczu, dzięki czemu otrzymujemy symulację najwyższej jakości.

"Rozgrywki przedsezonowe w United Eleven są pomyślane jako kontynuacja europejskich rozgrywek ligowych. Tytuł posiada najlepszych zawodników na kontynencie, a dzięki zaawansowanym funkcjom gra kładzie nacisk dokładnie na to, co zawsze podkreśla także Carlo Ancelotti: istotne dla zwycięstwa jest dobranie osobowości i charakteru graczy w ramach jednej drużyny" - komentuje Kenny Chang, CEO Nexon Europe.

United Eleven ukaże się w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Oceanii oraz Afryce Północnej w 8 językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, tureckim i włoskim.

informacja prasowa
Data dodania: 2014-05-20