Nawałnica Zombi – nowy tryb gry w grze Łowcy Zombi

Nawałnica Zombi

W popularnej grze Free-To-Play Łowcy Zombi, został właśnie dodany najnowszy tryb gry, w którym gracze mogą zmierzyć się z wielką inwazją nieumarłych na jedno z wielu miast USA. Dołącz do obrońców i pokonaj wygłodniałe zombiaki!

Zagrożenie hordami zombi jest bezustanne. Nieprzespane noce, wieczny stres i olbrzymie napięcie, które nie pozwala wziąć głębokiego oddechu. Umarli nie śpią i nie odpoczywają - są przeklęci wiecznym głodem, który pcha ich ciągle naprzód. Nigdy nie będzie im dość ludzkiego mięsa. Przeciwnik nie zna litości, ale też jej nie dostanie. Łowcy są mniej liczni, ale za to sprytniejsi, bardzo dobrze przygotowani do walki i szaleńczo zdeterminowani, by przetrwać.

Jako jeden z Łowców, musisz być przygotowany na wielką bitwę, w której kooperacja z innymi graczami jest absolutnie kluczowa, by osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Twoim głównym zadaniem w Nawałnicy Zombi, będzie pokonanie absolutnie każdego zombi atakującego miasto. Tylko w ten sposób, możliwe jest osiągnięcie zwycięstwa.

Nawałnica Zombi ma miejsce raz dziennie, w ruchomych godzinach, wymaga więc czujności od wszystkich Łowców. Zapis do trybu jest możliwy po pojawieniu się zagrożenia na miniaturce, która zasygnalizuje zbliżanie się wrogów. Po zapisie do obrony pozostanie czekać na rozpoczęcie walki. Im więcej pokonasz wrogów, tym większa czeka na Ciebie nagroda, która idealnie wspomoże Twój rozwój w grze. Występowanie Nawałnicy jest uzależnione od dnia tygodnia. W tygodniu, odbywają się one w godzinach wieczornych, natomiast w weekend nawałnice mają miejsce w środku dnia.

Wejdź do gry Łowcy Zombi i zmierz się z hordami nieumarłych w Nawałnicy Zombi już teraz!

Data dodania: 2018-06-20