Łowcy Zombi: Wyprawka do Szkoły

Lowcy Zombi wyprawka

Wakacje już się skończyły i nadeszła pora na walkę o jak najlepsze oceny w szkole. W tych trudnych chwilach powrotu z wakacji, Łowcy Zombi wyciągają Ci pomocną dłoń! Wejdź do gry i wpisz kod PowrotDoSzkoly, a zgarniesz bonusowe 200 Monet, w sam raz na dobry początek roku szkolnego.

Łowcy Zombi: Apokalipsa to popularna darmowa gra RPG, w której wcielisz się w jednego ze śmiałków, walczących z hordami nieumarłych. Pora wyrównać rachunki z bezwzględną korporacją SIRUS, która ma Cię cały czas na celowniku. Stwórz swoją postać i przeżyj niesamowitą przygodę w świecie zniszczonym przez apokalipsę zombi. Czeka na Ciebie olbrzymi tryb kampanii i ponad 100 przeciwników, którzy odblokowują kolejne części przygód. Wyposaż swojego bohatera w najlepszy ekwipunek, trenuj go i ruszaj do walki w rozbudowanych trybach gracz kontra gracz. Nie zapomnij także o swoim zwierzaku, który będzie ci towarzyszył i wspierał podczas walki.

Aby wykorzystać kod, niezbędna jest rejestracja w grze i podanie kodu PowrotDoSzkoly w formularzu w grze. Odpowiedni formularz znajdziesz w sekcji Monety.

Wejdź do gry już teraz i graj na komputerze lub urządzeniu mobilnym za darmo!

Data dodania: 2018-08-30