Czarny Weekend w Łowcach

W świecie Łowców czeka na graczy nie lada gratka: promocja na wszystko -50%, unikatowa skrzynka z elitarnymi, czarnymi zestawami oraz specjalne bonusy do zakupionych Monet. Wejdź do gry już teraz i skorzystaj z niewiarygodnych okazji!

Tylko w Czarny Piątek możesz nabyć jedną ze skrzynek i zdobyć potężne przedmioty bez względu na to, który aktualnie posiadasz poziom doświadczenia. Odkryj zestaw Czarnego Niszczyciela, Czarnego Smoka i Czarnego Łowcy, które są mocniejsze od swoich normalnych odpowiedników dostępnych w sklepie gry. Czarne zestawy prezentują się wspaniale i dzięki nim, wyróżnisz się na tle innych dzielnych wojowników.

Planujesz rozwinąć postać? Jeszcze nigdy nie było to takie proste. Przez Czarny Weekend wszystko - 50%, a dodatkowo przy zakupie wybranych opcji Monet, otrzymasz od 20%-50% Monet gratis!

Łowcy Zombi to popularna polska gra MMORPG, która przeniesie Cię do świata całkowicie opanowanego przez tajemniczy wirus. Nieumarli grasują na ulicach. Musisz uratować swoich bliskich i stawić czoła zagrożeniu i powstrzymać plany niegodziwej korporacji SIRUS.

Rozgrywka rozpoczyna się w Nowym Jorku, gdzie wybucha epidemia tajemniczego wirusa. Staw czoła wyzwaniu i pokonaj szefa złowrogiej korporacji! Rozwijaj swoją postać, zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia i zgarniaj najpotężniejszy ekwipunek w grze, który posłuży Ci do walki z nieumarłymi i innymi śmiałkami.

Wejdź do Łowców już dzisiaj i skorzystaj z oferty na Czarny Weekend!

Data dodania: 2018-11-23