Turniej Nieustraszonych

W popularnej grze mobilnej Łowcy Zombi, rozpoczął się turniej, który ma zadecydować, kto jest najtwardszym Łowcą nieumarłych. W brutalnym świecie apokalipsy zombi, przetrwać mogą jedynie najwytrwalsi – czy należysz do jednych z nich?

By wziąć udział w turnieju, najpierw zarejestruj swoje konto w grze. Od tego momentu, codziennie bierz udział w wybranych modułach gry i zdobywaj turniejowe Punkty Aktywności za wybrane aktywności. Walcz w module Twoja Przygoda, pokonaj przeciwników w Klatce, weź udział w emocjonujących Napadach oraz Atakach na Bunkier, gdzie zetrzesz się w walce super-mutantem zombi. Inni gracze będą cały czas deptać Ci po piętach, dlatego zaangażuj się w rozgrywkę i codziennie wypełniaj wskazane misje.

Za zwycięstwo lub jedno z premiowanych miejsc, przygotowano cenne nagrody!

Top 1 - Zestaw Domowego Pogromcy Zombi (zombi gra planszowa, zombi pojemnik na ciastka, zombi pantofle), 40000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.

Top 2 - Zestaw Survivalowy (plecak taktyczny, niezbędnik, zegarek i termos), 20000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.

Top 3 - Zestaw Łowcy Zombi (zabawkowa kusza, zombi koszulka, zombi kielich), 15000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.

Za dalsze miejsca konkursowe (top 10) przewidziano cenne wirtualne nagrody, które zasilą konto Twojego Łowcy!

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra RPG, która przenosi nas do opanowanych przez nieumarłych Stanów Zjednoczonych. Uratuj swoich bliskich i staw czoła zagrożeniu stając się jednym z najlepszych Łowców Zombi na Zachodnim Wybrzeżu!

Rozgrywka rozpoczyna się w Nowym Jorku, gdzie wybucha epidemia tajemniczego wirusa. Rozwijaj swoją postać, zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia i zgarniaj najpotężniejszy ekwipunek w grze, który posłuży Ci do walki z nieumarłymi i innymi śmiałkami. Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępny zarówno na przeglądarki internetowe, jak i na urządzenia mobilne.

Data dodania: 2018-12-04