Łowcy Zombi: Skrzynka Mikołaja i Skrzynka Świąteczna

Do gry Łowcy Zombi dotarł Mikołaj i zostawił prezenty, które można odebrać logując się do gry. Wśród prezentów specjalna Skrzynka Mikołaja z unikalną zawartością, Skrzynka Świąteczna z unikalnymi skórkami dla postaci oraz darmowy kod na Monety!

Mikołaj, przeciskając się przez niezbyt czysty komin, nie mógł wiedzieć, że to jego ostatni dom na wciąż długiej liście i zarazem miejsce jego ostatecznego spoczynku. Pech chciał, że potknął się przy kominku i nabił na nieuważnie postawiony pogrzebacz. Pech również chciał, że poprzedni lokatorzy – dość duża rodzina na przedmieściach Seattle – byli w stanie zaawansowanego rozkładu i żywią się ludzkim mięsem. Wkrótce, okazało się również, że Mikołajowym…

Wejdź już teraz do Łowców i odbierz jedną ze skrzynek. W Skrzynce Świątecznej znajdziesz unikalne skórki, które możesz nałożyć na swoją postać! Czapka Mikołaja, Czapka Elfa, Uszy Elfa oraz Broda Mikołaja jest dostępna do nałożenia na Twojego bohatera, wystarczy, że kupisz skrzynkę.

Tylko 6-tego grudnia jest dostępna specjalna Skrzynka Mikołaja za symboliczną Monetę ze specjalnymi bonusami +30% do Monet, Energii, Żywności i Doświadczenia na okres 12 godzin. Dodatkowo, z okazji Mikołajek aktywowany został kod Mikolajki18 na 100 Monet, który będzie aktywny do 31 grudnia.

Data dodania: 2018-12-06