Obrońcy Galaktyki: Mikołajki

Do gry Obrońcy Galaktyki dotarł Mikołaj i zostawił prezenty, które można odebrać logując się do gry. Wśród prezentów specjalna Skrzynka Mikołaja z unikalną zawartością, Skrzynka Świąteczna z unikalnymi skórkami dla postaci oraz darmowy kod na Kredyty!

Mikołaj nie ma lekkiego życia. Czasami musi lecieć bardzo daleko w kosmos, by przekazać prezenty grzecznym Obrońcom. Oczywiście, zdarza się też, że musi zostawić rózgę...

Mikołaj, lecąc na planetę X52, gdzie czekały na niego zastępy wyjątkowo grzecznych Obrońców, zderzył się niefortunnie z asteroidą i wylądował z hukiem w pobliżu miasta Przystań Prometeusza. Z punktu widzenia Obrońców lądowanie Mikołaja wyglądało, jak lot meteorytu, ale zostawmy szczegóły…Wewnątrz krateru, w którym znajdowały się resztki Mikołaja, jego sań i reniferów, Obrońcy znaleźli Skrzynki Mikołaja, które są od teraz dostępne na Czarnym Rynku za 1 Kredyt.

Wejdź już teraz do Obrońców i odbierz jedną ze skrzynek. W Skrzynce Świątecznej znajdziesz unikalne skórki, które możesz nałożyć na swoją postać! Czapka Mikołaja, Czapka Elfa, Uszy Elfa oraz Broda Mikołaja jest dostępna do nałożenia na Twojego bohatera, wystarczy, że kupisz skrzynkę.

Tylko 6 tego grudnia jest dostępna specjalna Skrzynka Mikołaja za symboliczny Kredyt ze specjalnymi bonusami +30% do Kredytów, Kryształów, Żelaznych Porcji i Doświadczenia na okres 12 godzin. Dodatkowo, z okazji Mikołajek aktywowany został kod Mikolajki18 na 100 Kredytów, który będzie aktywny do 31 grudnia.

Data dodania: 2018-12-06