Obrońcy Galaktyki: stań do rywalizacji o sprzęt gamingowy

Darmowa gra Obrońcy Galaktyki zaprasza wszystkich śmiałków na specjalny turniej, w którym najwięksi wojownicy, pojedynkują się o miano najpotężniejszego. Do wygrania cenne nagrody gamingowe z serii uRage oraz szereg wirtualnych nagród.

Od 1 do 31 marca rozpocznie się specjalny Turniej Aktywności z wyjątkowymi nagrodami. Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym klawiaturę uRage Exodus Macro stworzoną specjalnie dla graczy, 1000 Kredytów, Skrzynkę Tytana, Skrzynkę Pełną Części i inne cenne wirtualne przedmioty dla bohatera. Jest o co walczyć, a szczególnie, że w puli nagród jest jeszcze mysz optyczna Reaper NXT, podkładka uRage High Sense i olbrzymia ilość nagród wirtualnych. Sponsorem nagród jest firma Hama, producent profesjonalnych akcesoriów dla graczy z serii uRage. Możesz zagwarantować sobie unikalne dodatkowe nagrody, jeśli osiągniesz wybrane ilości Punktów Aktywności – odblokujesz w ten sposób nagrody za Progi Punktowe.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 marca 2019 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to wciągająca gra MMO, która wciągnie Cię w wyjątkową przygodę w nieznanej części kosmosu. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz powstrzymać siły mroku. Otrzymujesz pilne zlecenie, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którą wszelki kontakt został gwałtownie zerwany…

Data dodania: 2019-03-08