Łowcy Zombi: dołącz do Turnieju Aktywności Militaria.pl

W popularnej grze Łowcy Zombi ruszył specjalny Turniej Aktywności Militaria.pl z cennymi nagrodami do wygrania! W tej specjalnej turniejowej formie, najwięksi wojownicy na serwerze, pojedynkują się o miano najtwardszego Łowcy!

Rywalizacja zaczęła się dokładnie 1, a skończy 30 kwietnia 2019 roku. Za 1 miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym profesjonalny Multitool Leatherman Rebar, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne nagrody dla bohatera. Za 2 miejsce można wygrać latarkę Olight S1 Mini Baton i unikatowe nagrody wirtualne. Podium zamyka specjalna nagroda dla posiadacza 3 miejsca: Rękawiczki Mechanix Wear FastFit Covert rozmiar L oraz nagrody wirtualne. Sponsorem nagród jest sklep Militaria.pl.

Graj w Łowców Zombi i zbieraj Punkty Aktywności w wybranych trybach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną ilość punktów, dlatego bardzo ważne jest, byś codziennie zaglądał gry i realizował wskazane zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w klatce, weź udział w Napadzie i pokona super-mutanta w Ataku na Bunkier; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz super nagrody rzeczowe.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 kwietnia 2019 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to polska bezpłatna gra o zombi, w której zostaniesz jednym z odważnych łowców nieumarłych. Tajemniczy wirus, w ekspresowym tempie, rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach rządzi chaos i śmierć, ponieważ niebezpieczny wirus nie tylko odbiera życie zarażonym: umarli wracają, jako śmiertelnie niebezpieczne zombi. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by wziąć udział ekstremalnej rywalizacji.

Data dodania: 2019-04-02