Turniej Aktywności Preorder.pl w grze Obrońcy Galaktyki

Twórcy polskiego kosmicznego MMORPG Obrońcy Galaktyki, organizują specjalny turniej dla wszystkich rządnych wrażeń graczy. Przyszła pora na nowy Turniej Aktywności, tym razem we współpracy ze sklepem Preorder.pl, który ufundował nagrody rzeczowe.

W tej specjalnej turniejowej formie, najwięksi wojownicy na serwerze, pojedynkują się o miano najtwardszego Obrońcy! Rywalizacja zaczęła się dokładnie 1 maja, a skończy z dniem 31 maja 2019 roku. Za pierwsze miejsce w turnieju przewidziano ciekawe nagrody w tym: 4 płyty CD popularnych wykonawców hip-hop oraz okulary przeciwsłoneczne, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga oraz inne wirtualne nagrody. Za drugie miejsce można wygrać 2 płyty CD gatunku hip-hop, okulary przeciwsłoneczne i nagrody wirtualne. Nagroda za miejsce trzecie: 2 płyty gatunku CD hip-hop, okulary przeciwsłoneczne oraz dodatkowe nagrody wirtualne.

Graj w Obrońców Galaktyki i zbieraj Punkty Aktywności w wybranych trybach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną ilość punktów, dlatego kluczową sprawą jest codziennie logowanie do gry i kompletowanie wskazanych zadań. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, zniszcz swoich wrogów w Kopule Gromu, weź udział w niebezpiecznym Ataku Sfory i pokonaj cyborga w mrocznej Twierdzy; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 najlepszych, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz wymienione wyżej, super nagrody rzeczowe z oferty sklepu Preorder.pl.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 maja 2019 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to wciągająca polska gra MMO, która pozwoli Ci przeżyć wyjątkową przygodę w nieznanej części kosmosu. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz powstrzymać siły mroku. Otrzymujesz pilne zlecenie, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którą wszelki kontakt został gwałtownie zerwany…

Data dodania: 2019-05-10