Turniej Aktywności Preorder.pl w grze Łowcy Zombi

Twórcy popularnej polskiej gry Łowcy Zombi organizują turniej dla wszystkich, rządnych wrażeń graczy. Przyszła pora na nowy Turniej Aktywności, tym razem przy udziale sklepu Preorder.pl, który ufundował nagrody rzeczowe!

Rywalizacja wystartowała 1 maja i potrwa do 31 maja 2019 roku. Za 1 miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym 4 płyty CD popularnych wykonawców hip-hop oraz ekstra okulary przeciwsłoneczne, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga oraz inne dodatkowe wirtualne nagrody. Za 2 miejsce można wygrać 2 płyty CD gatunku hip-hop, okulary przeciwsłoneczne i ciekawe nagrody wirtualne. Z kolei za 3 miejsce zgarniesz: 2 płyty gatunku CD hip-hop, okulary przeciwsłoneczne oraz dodatkowe nagrody wirtualne. Sponsorem nagród rzeczowych jest sklep Preorder.pl.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 maja 2019 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z wojowniczych łowców truposzy. Na ulicach niepodzielnie rządzi chaos i śmierć, ponieważ uwolniony wirus nie tylko odbiera życie zarażonym – przemienia ich także w monstra. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by powstrzymać apokalipsę.

Data dodania: 2019-05-10