Halloweenowy Turniej Upiorów w Łowcy Zombi

Specjalny Halloweenowy Turniej Upiorów to najnowsza forma rywalizacji, która trwa między 1, a 14 listopada! Weź udział w rywalizacji i zmierz się o miano największego łowcy potworów.

Wszyscy gracze, którzy osiągną TOP 10 najlepszych graczy otrzymują specjalne unikatowe skórki dla swojego bohatera! Weź udział w rywalizacji i zgarnij Skrzynki Jeźdźca Bez Głowy. Zajmij wysokie miejsce w rankingu, a otrzymasz ich więcej! Kolejne nagrody to dziesiątki tysięcy monet, wirtualne skrzynki i dodatkowe bonusy. Zaraz po zarejestrowaniu się w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 14 listopada 2019 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych wojowników – pogromców zombi. Stań na czele gangu i rozpraw się z konkurentami. Powstrzymaj hordy nieumarłych przed zajęciem miast i uratuj swoją rodzinę przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym wojownikiem na serwerze i powstrzymaj śmiertelnie groźny wirus.

Halloween to okres, w którym pojawi się większa ilość skórek, jakie będą dostępne przez 2 tygodnie w sklepie. Kup jedną z nich i wyróżnij się wśród innych graczy!

Data dodania: 2019-10-31