Turniej Aktywności Genesis w świecie Łowców Zombi

Turniej Aktywności Genesis porwie Cię do świata walki o status najpotężniejszego wojownika w świecie nieumarłych. Do wygrania słuchawki, klawiatura i mysz gamingowe. Bezwzględna rywalizacja rozpocznie się 1 października i potrwa do 31 października 2019 roku.

Otrzymasz listę zadań, które musisz realizować w grze i zbierać specjalnej punkty aktywności, których ilość zadecyduje o zajęciu miejsca w turnieju. Za 1 miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody: klawiaturę Thor 200 RGB lub podstawkę Oxid 550, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga oraz dodatkowe wirtualne nagrody. Za 2 miejsce można wygrać Głośniki Helium 400 BT lub Słuchawki Radon 610 i różnorakie nagrody wirtualne. Z kolei za 3 miejsce czeka nagroda gamingowa, w postaci plecaka Plecak Pallad 300 lub myszy dla graczy Genesis Xenon 330 i dodatkowych nagród wirtualnych.

Resztę nagród, stanowią atrakcyjne nagrody wirtualne – dziesiątki tysięcy monet, wirtualne skrzynki i dodatkowe bonusy. Zaraz po zarejestrowaniu się w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 października 2019 o 23:59:59.

Turniej Aktywności Genesis został zorganizowany przy kooperacji z Genesis, która jest producentem produktów dla graczy: myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatury gamingowe, akcesoria do konsol, fotele dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych wojowników – pogromców zombi. Stań na czele gangu i rozpraw się z konkurentami. Powstrzymaj hordy nieumarłych przed zajęciem miast i uratuj swoją rodzinę przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym wojownikiem na serwerze i powstrzymaj śmiertelnie groźny wirus. Nagrody w Turnieju Aktywności Genesis czekają, a wraz z nimi wyjątkowe emocje!

Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by powstrzymać apokalipsę. Pora na prawdziwą rywalizację o cenny sprzęt gamingowy!

Data dodania: 2019-09-30