Wojna Herosów - Event w Obrońcach Galaktyki

20 listopada rozpocznie się brutalna rywalizacja najpotężniejszych graczy w galaktyce. Rusza najbardziej wyczekiwany event roku. Wojna Herosów czeka na wszystkich śmiałków, którzy chcą zakosztować wyjątkowej rywalizacji i zgarnąć cenne nagrody rzeczowe.

Wojna Herosów rusza 20 listopada i będzie trwał 6 tygodni, aż do 31 grudnia 2019 roku. Będzie to ostateczna turniej, który wyłoni najmocniejszych wojowników w grze Obrońcy Galaktyki. W tym czasie trzeba regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci. Sponsorem Wojny Herosów jest firmaUltradesk, która dostarczyła nagrodę główną turnieju: biurko gamingowe Ultradesk Space. Ultradesk to polska marka, która produkuje wysokiej klasy biurka dla graczy. Nagrodą za drugie miejsce jest rewelacyjny głośnik bezprzewodowy JBL. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 grudnia 2019 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje bezwzględna armia cyborgów, która celem jest bezwzględny podbój kosmosu i przekształcenie całego inteligentnego życia. Ktoś musi obronić galaktykę i tym kimś zostaniesz właśnie Ty!

Data dodania: 2019-11-19