Wojna Herosów – Łowcy Zombi20 listopada rozpocznie się rywalizacja, która podsumuje cały rok 2019. Na wszystkich serwerach gry Łowcy Zombi, będzie miał miejsce pojedynek, który wyłoni pierwszego z pierwszych, najlepszego z najlepszych. Wojna Herosów czeka na wszystkich śmiałków, którzy chcą zakosztować wyjątkowej rywalizacji i zgarnąć cenne nagrody!

Wojna Herosów rusza 20 listopada i będzie trwał 6 tygodni, aż do 31 grudnia 2019 roku. Będzie to ostateczna turniej, który wyłoni najznakomitszych i najbardziej wojowniczych graczy w grze Łowcy Zombi. W czasie trwania Wojny Heroesów trzeba regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci. Sponsorem Wojny Herosów jest markaUltradesk, która dostarczyła nagrodę główną turnieju: profesjonalne biurko gamingoweUltradeskXXL. Ultradesk to polska marka, która produkuje wysokiej klasy biurka dla graczy. Nagrodą za drugie miejsce jest fantastyczny głośnik bezprzewodowy JBL. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 grudnia 2019 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej epidemii; powstrzymaj armie zombie i ocal resztki cywilizacji przed mroczną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i znajdź odtrutkę na śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze potwory.

Weź udział w wyzwaniu i podejmij rywalizacje u unikalne skórki!

Data dodania: 2019-11-19