Obrońcy Galaktyki: Turniej Aktywności Militaria.pl

Darmowa gra Obrońcy Galaktyki zaprasza wszystkich śmiałków na specjalny turniej, w którym najwięksi śmiałkowie, pojedynkują się o miano najmocniejszego w kosmosie. Do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Militaria.pl oraz specjalne wirtualne nagrody.

Od 11 do 31 stycznia trwa specjalny Turniej Aktywności z wyjątkowymi nagrodami! Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano ciekawe nagrody w tym multitool Leatherman Rebar stworzony specjalnie fanów survivalu, 1000 Kredytów, Skrzynkę Tytana, Skrzynkę Pełną Części i inne cenne wirtualne przedmioty. Jest o co walczyć, a szczególnie, że w puli nagród rzeczowych jest jeszcze latarka Olight S1 Mini Batonoraz rękawiczki Mechanix Wear FastFit Covert rozmiar L. Możesz zagwarantować sobie unikalne dodatkowe nagrody, jeśli osiągniesz wybrane ilości Punktów Aktywności – odblokujesz w ten sposób nagrody za Progi Punktowe.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 stycznia 2020 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to wciągająca polska gra MMO, która pozwoli Ci przeżyć wyjątkową przygodę w nieznanej części kosmosu. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz powstrzymać siły mroku. Otrzymujesz pilne zlecenie, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którą wszelki kontakt został gwałtownie zerwany…

Data dodania: 2020-01-10