Łowcy Zombi - Turniej Aktywności Fury

Rywalizacja w darmowej grze Łowcy Zombi wchodzi na zupełnie nowy poziom. Startujący Turniej Aktywności Fury to doskonała okazja, by rozpocząć ratowanie świata i zgarnięcie wyjątkowych nagród gamingowych marki Fury!

Darmowa polska gra Łowcy Zombi zaprasza wszystkich na rozpoczęcie szalonej rywalizacji. Start turnieju rozpocznie się dokładnie 1 lutego i będzie trwał aż do 29 lutego 2020 roku. Najpierw, przejdź samouczek i zarejestruj swoje konto. Otrzymasz rozwiniętą listę zadań do zrealizowania w grze za które otrzymasz specjalne Punkty Aktywności; zebrana ilość tych punktów zdecyduje o zajęciu miejsca w turnieju.

Dla najlepszych czeka nagroda główna w postaci kierownicy gamingowej Skipper. Kolejną nagrodą jest zestaw 4in1 Thunderstrike, który składa się z klawiatury , myszy , słuchawek i podkładki oraz odjazdowa Klawiatura Spitfre. Zwycięzca otrzyma również 1000 Monet, unikatową Skrzynkę Cyborga oraz fantastyczne nagrody wirtualne. Na pozostałych graczy czekają wirtualne nagrody - dziesiątki tysięcy monet, unikalne wirtualne skrzynki i specjalne dodatkowe bonusy.

Zaraz po rejestracji w Łowcach Zombi, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Sprawdzaj je regularnie i kontroluj aktualnie zajmowane miejsce w turnieju. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 29 lutego 2020 o 23:59:59. Turniej Aktywności Fury został zorganizowany przy współpracy z marką Fury, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi za darmo, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych herosów. Złowroga korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Turniej Aktywności Fury czeka na wszystkich śmiałków - zacznij przygodę z Łowcami Zombi już dzisiaj!

Data dodania: 2020-01-31