Obrońcy Galaktyki - Turniej Aktywności Fury

Fani konkursów i współzawodnictwa będą zachwyceni! Za wzięcie udziału w Turnieju Aktywności Fury na graczy czekają super nagrody. Dołącz do społeczności darmowej gry Obrońcy Galaktyki i zgarnij cenne nagrody gamingowe marki Fury.

Ekscytujący turniej rusza dokładnie 1 września i będzie trwał nieustannie do 30 września 2019 roku. W tym czasie, należy regularnie wykonywać wskazane zadanie w grze i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci w grze.

Dla najlepszych czeka nagroda główna w postaci kierownicy gamingowej Skipper. Kolejną nagrodą jest zestaw4in1 Thunderstrike, który składa się zklawiatury,myszy,słuchawekipodkładki orazodjazdowaKlawiatura Spitfre. Zwycięzca otrzyma również 1000 Monet, unikatową Skrzynkę Cyborga oraz fantastyczne nagrody wirtualne. Na pozostałych graczy czekają wirtualne nagrody - dziesiątki tysięcy monet, unikalne wirtualne skrzynki i specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich uczestników.

Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 września 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Fury został zorganizowany przy współpracy z marką Fury, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu, która czeka na Ciebie w darmowej grze Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od zagadkowych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia czegoś co pozostawało uśpione. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i przekształcenie całego życia we wszechświecie.

Ktoś musi powtrzymać mroczną siłę - dołącz do rosnącej społeczności gry i zarejestruj się za darmo.

Data dodania: 2020-01-31