Zostań w domu z Obrońcami Galaktyki

Zostań w domu i walcz z zombi o cenne nagrody w ekscytującym Turnieju Domowym! Start już od 1 kwietnia, więc bądź gotowy na ekscytującą walkę o miano najgroźniejszego wojownika na serwerze.

Czasy pandemii nie są łatwe i wymagają podwójnych środków ostrożności; oddaj się bezpiecznej rozrywce w zaciszach swojego mieszkania. Turniej Domowy rusza o północy 1 kwietnia i bądź gotowy na walkę z wieloma rywalami, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. Wojna o nagrody będzie trwała, aż do 30 kwietnia! W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 kwietnia 2020 o 23:59:59.

Dodatkowo, jak twórcy wprowadzili specjalny kod ZOSTANWDOMU, który zasili wasze konto w grze sumą 300 Kredytów.

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie wielką kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do incydentu: twoją misją jest gruntownie zbadać sytuację i zabezpieczyć złoża surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety, kiedy Twój statek zostaje zaatakowany przez kosmicznych piratów…

Data dodania: 2020-04-02