Turniej Militaria.pl w Łowcach Zombi

Kiedy tylko znów pojawią się sposobne ku temu okoliczności, wyjazd na biwak może być idealną formą spędzenia wolnego czasu. Praktyczne nagrody ufundowane przez militaria.pl, pomogą miło spędzić czas przy ognisku i podczas przygód w głuszy. Za pierwsze miejsca w grach Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki, przewidziano wyjątkowo praktyczny multitool Leatherman Skeletool. Za drugie miejsce czeka specjalna nagroda w postaci profesjonalnej latarki Olight Array, a za trzecie, wytrzymałe rękawice survivalowe Rękawice Mechanix Wear Original Leather. Turniej Aktywności Militaria.pl będzie trwał do 31 maja 2020 roku.

W czasie trwania turnieju, weź udział w rywalizacji i realizuj wskazane przez grę zadania. Otrzymasz w ten sposób punkty aktywności, które decydują o Twoim miejscu w rankingu turnieju. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów, otrzyma specjalną nagrodę główną oraz wirtualne bonusy dla swojej postaci. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 maja 2020 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to popularna darmowa polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i ocal resztki cywilizacji przed złowrogą korporacją SIRUS. Zostań najpotężniejszym łowcą i powstrzymaj zabójczy wirus transformujący ludzi w zombi.

Data dodania: 2020-04-30