Turniej Militaria.pl w Obrońcach Galaktyki

Kiedy tylko znów pojawią się sposobne ku temu okoliczności, wyjazd na biwak może być idealną formą spędzenia wolnego czasu. Praktyczne nagrody ufundowane przez militaria.pl, pomogą miło spędzić czas przy ognisku i podczas przygód w głuszy. Za pierwsze miejsca w grach Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki, przewidziano wyjątkowo praktyczny multitool Leatherman Skeletool. Za drugie miejsce czeka specjalna nagroda w postaci profesjonalnej latarki Olight Array, a za trzecie, wytrzymałe rękawice survivalowe Rękawice Mechanix Wear Original Leather. Turniej Aktywności Militaria.pl będzie trwał do 31 maja 2020 roku.

W czasie trwania turnieju, weź udział w rywalizacji i realizuj wskazane przez grę zadania. Otrzymasz w ten sposób punkty aktywności, które decydują o Twoim miejscu w rankingu turnieju. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów, otrzyma specjalną nagrodę główną oraz wirtualne bonusy dla swojej postaci. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 maja 2020 o 23:59:59.

Darmowa gra Obrońcy Galaktyki przeniesie was w daleką przyszłość, kiedy ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z terraformowanych planet, dochodzi do przypadkowego obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje niszczycielska armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia. Dołącz do grupy śmiałków i ocal galaktykę.

Data dodania: 2020-04-30