Obrońcy Galaktyki i Turniej Hyperbook

Powstrzymaj pradawne zło na odległej planecie X52. Tam właśnie rozstrzygną się losy galaktyki i całego kosmosu. Turniej Aktywności Hyperbook rusza o północy 1 sierpnia - bądź gotowy na walkę z wieloma rywalami, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy dokładnie 31 sierpnia 2020 o 23:59:59.

Hyperbook to polska firma zajmująca się produkcją laptopów stworzona przez ekspertów z pasją. Wśród komponentów, które można skomponować zgodnie ze swoimi potrzebami, można wymienić chociażby obudowę laptopa, ilość pamięci, moduły sieci bezprzewodowej, rodzaj karty graficznej czy procesora. W Hyperbook można zamówić laptop dla każdego – w firmie zaopatrują się gracze, graficy, montażyści, programiści oraz biznesmeni.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora:

TOP 1 - Mysz Hyberbook G51 NOVA,

TOP 2 - Torba Hyperbook Gray 15,6",

TOP 3 - Etui Hyperbook Sleeve 14".

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie niesamowitą kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje niezbadane obszary galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do incydentu: twoją misją jest gruntownie zbadać sytuację i zabezpieczyć bezcenne złoża surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety, kiedy Twój statek kosmiczny zostaje zaatakowany przez piratów…

Data dodania: 2020-07-31