Turniej Hyperbook w Łowcach Zombi

Zanurz się w emocjonującej rywalizacji w świecie apokalipsy zombi. Turniej Aktywności Hyperbook rusza o północy 1 sierpnia - bądź gotowy na walkę z wieloma rywalami, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy dokładnie 31 sierpnia 2020 o 23:59:59.

Hyperbook to polska firma zajmująca się produkcją laptopów stworzona przez ekspertów z pasją. Wśród komponentów, które można skomponować zgodnie ze swoimi potrzebami, można wymienić chociażby obudowę laptopa, ilość pamięci, moduły sieci bezprzewodowej, rodzaj karty graficznej czy procesora. W Hyperbook można zamówić laptop dla każdego – w firmie zaopatrują się gracze, graficy, montażyści, programiści oraz biznesmeni.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora:

TOP 1 - Mysz Hyberbook G51 NOVA,

TOP 2 - Torba Hyperbook Gray 15,6",

TOP 3 - Etui Hyperbook Sleeve 14".

Łowcy Zombi to popularna darmowa polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i ocal resztki cywilizacji przed złowrogą korporacją SIRUS. Zostań najpotężniejszym łowcą i powstrzymaj zabójczy wirus transformujący ludzi w zombi.

Data dodania: 2020-07-31