Łowcy Zombi - Wojna Herosów Genesis

Wyciągasz z szafy uszkodzony element przedni pancerza, obserwując dokładnie nierówności, jakie pojawiły się po trafieniu go przez pocisk. Nada się - myślisz sobie. Wiele lat walki, niezliczona ilość starć o których wolałbyś zapomnieć i blizny, które nigdy się nie goją. Ten fragment pancerza mówi to wszystko samym swoim istnieniem; mocujesz go na swój nowy pancerz, by go jeszcze bardziej wzmocnić. Przeładowujesz broń najmocniejszą amunicją przeciwpancerną i zaczynasz się modlić. By przetrwać kolejny dzień. By doczekać ukarania tych wszystkich przez których ten świat przepadł. Ruszasz w stronę wyjścia kryjówki i już nie czujesz nic poza palącą potrzebą zemsty...

Wojna Herosów rusza 27 listopada wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Rozpoczyna się turniej, który wyłoni najpotężniejszego z potężnych i pierwszego z pierwszych. Oprócz nieśmiertelnej chwały, na zwycięzcę czekają cenne nagrody marki Genesis!

W puli nagród znajdziecie między innymi: plecak gamingowy Pallad 550, klawiaturę mechaniczną Thor 300, głośniki 2.0 Helium 100, podstawka chłodząca Oxid 450, słuchawki gamingowe Genesis Neon 600 czy mysz Genesis Krypton 550. Dodatkowymi nagrodami są wirtualne waluty i unikatowe przedmioty oraz skórki dla postaci.

Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 grudnia 2020 o 23:59:59.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Data dodania: 2020-11-26