Obrońcy Galaktyki - Wojna Herosów Genesis

Wyciągasz z szafy uszkodzony element przedni pancerza, obserwując dokładnie nierówności, jakie pojawiły się po trafieniu go przez pocisk. Nada się - myślisz sobie. Wiele lat walki, niezliczona ilość starć o których wolałbyś zapomnieć i blizny, które nigdy się nie goją. Ten fragment pancerza mówi to wszystko samym swoim istnieniem; mocujesz go na swój nowy pancerz, by go jeszcze bardziej wzmocnić. Przeładowujesz broń najmocniejszą amunicją przeciwpancerną i zaczynasz się modlić. By przetrwać kolejny dzień. By doczekać ukarania tych wszystkich przez których ten świat przepadł. Ruszasz w stronę wyjścia kryjówki i już nie czujesz nic poza palącą potrzebą zemsty...

Wojna Herosów rusza 27 listopada wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Rozpoczyna się turniej, który wyłoni najpotężniejszego z potężnych i pierwszego z pierwszych. Oprócz nieśmiertelnej chwały, na zwycięzcę czekają cenne nagrody marki Genesis!

W puli nagród znajdziecie między innymi: plecak gamingowy Pallad 550, klawiaturę mechaniczną Thor 300, głośniki 2.0 Helium 100, podstawka chłodząca Oxid 450, słuchawki gamingowe Genesis Neon 600 czy mysz Genesis Krypton 550. Dodatkowymi nagrodami są wirtualne waluty i unikatowe przedmioty oraz skórki dla postaci.

Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 grudnia 2020 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie.

Data dodania: 2020-11-26