Łowcy Zombi - Grenadier i Sanitariusz

GRENADIER I SANITARIUSZ

Macie za sobą już kilka wyjątkowo ciężkich dni bezsensownej tułaczki. Wasze siły i czas się wyczerpują, tak samo jak i zaopatrzenie. Może poddalibyście się już i umarli w jakiejś śmierdzącej, dawno upadłej knajpce, ale przechwyciliście interesującą wymianę zdań przez radio. Podejrzewacie, że w niedalekiej okolicy może przebiegać trasa ważnego transportu zaopatrzenia. Postanawiacie namierzyć ten transport. Jedyne miejsce w okolicy, jakie wchodzi w grę to kręta droga między okolicznymi wzgórzami. Dotarcie tam nie zajęło dużo czasu i szybko zbliżyliście się już do okolicy odpowiedniej na zasadzkę. Musicie teraz zachować olbrzymią czujność. Jeśli ktokolwiek znajduje się na okolicznych wzgórzach, będzie miał was wystawionych jak na dłoni.

Ostrożnie przemykacie przez kilka przeszkód. Natrafiacie na miejsce, w którym musicie szybko przebiec przez krótki, ale niebezpieczny fragment trasy. Najpierw medyk - szybki sprint. Udało się! Teraz grenadier. Poślizgnął się i upadł, ale już będąc osłoniętym przez przeszkodę. Kiedy myślicie nad kolejnym ruchem, najpierw niedaleko podskakuje kawałek ziemi i zaraz potem dociera huk wystrzału. Sytuacja powtarza się. Strzelec wyborowy wysłał wam czytelną wiadomość, żeby zrezygnować z dalszej drogi…

Rewolucja w rozgrywce coraz bliżej! Wpisz kod: GRENADIER i zgarnij 300 Monet do końca lutego!

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Data dodania: 2021-02-05