Obrońcy Galaktyki - Snajper coraz bliżej

To już 2 noc bez snu. Obowiązuje cisza radiowa. Mroźny poranek, gdzieś w dawno zapomnianej przez Boga krainie. Z pewnością po wybuchu epidemii jest jeszcze bardziej zapomniana. Modlisz się, by radio nie odezwało się choćby najmniejszym dźwiękiem. To by oznaczało poważne kłopoty. Pierwszym sygnałem końca operacji ma być pojawienie się na horyzoncie ciężkich transporterów. Od powodzenia przedsięwzięcia zależy czy wasz gang przetrwa najbliższy miesiąc. Musisz go osłonić. Musisz sobie poradzić, chociaż zmęczenie i głód dają się we znaki.

W pewnej chwili, coś przebiega między dwiema niewielkimi przeszkodami, gwałtownie wyrywając cię z sennych rozmyślań. Po kilku sekundach, w to samo miejsce, przemieszcza się kolejna postać, dołączając w ten sposób do swojego towarzysza. Masz coraz słabsze reakcje. Będąc w lepszej formie dałbyś radę go „zdjąć”. Bierzesz głęboki oddech i czekasz. Nie mogą przekroczyć umówionej linii demarkacyjnej. Strzelasz z lewej strony przeszkody raz, a potem drugi. Niech mają czytelny sygnał co się stanie, gdy zrobią chociaż jeden krok w stronę drogi. Teraz kolej na ich ruch…

Rewolucja w rozgrywce coraz bliżej! Wpisz kod: SNAJPER i zgarnij 300 Kredytów do końca lutego!

Obrońcy Galaktyki gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie.

Data dodania: 2021-01-15