Łowcy Zombi - Turniej Aktywności Genesis

Pora na prawdziwą rywalizację o cenny sprzęt gamingowy! Zacznij przygodę z grą Łowcy Zombi i weź udział w Turnieju Aktywności Genesis, który wciągnie Cię w wyjątkowo ekscytującą rozgrywkę. Do wygrania słuchawki, klawiatura i mysz gamingowe.

Ekscytujący turniej rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2019 roku. Otrzymasz listę zadań, które musisz realizować w grze i zbierać specjalnej punkty aktywności, których ilość zadecyduje o zajęciu miejsca w turnieju. Za 1 miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym nowoczesne słuchawki gamingowe virtual 7.1 Genesis Radon 720, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga oraz inne dodatkowe wirtualne nagrody. Za 2 miejsce można wygrać gamingową klawiaturę hybrydowa Genesis Thor 200 RGB i różnorakie nagrody wirtualne. Z kolei za 3 miejsce czeka nagroda gamingowa, w postaci myszy dla graczy Genesis Xenon 330 i dodatkowych nagród wirtualnych. Resztę nagród, stanowią atrakcyjne nagrody wirtualne, którą mogą dodatkowo zgarnąć gracze – dziesiątki tysięcy monet, wirtualne skrzynki i specjalne dodatkowe bonusy.

Zaraz po zarejestrowaniu się w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 czerwca 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Genesis został zorganizowany przy współpracy z marką Genesis, który jest producentem szerokiej gamy produktów dla graczy: myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatury gamingowe, akcesoria do konsol, fotele dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych wojowników – pogromców zombi. Stań na czele gangu i rozpraw się z konkurentami. Powstrzymaj hordy nieumarłych przed zajęciem miast i uratuj bezbronnych cywilów przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym wojownikiem na serwerze i powstrzymaj śmiertelnie niebezpieczny wirus.

Nagrody w Turnieju Aktywności Genesis czekają, a wraz z nimi wielkie emocje związane z zaciętą rywalizacją. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by powstrzymać apokalipsę.

Data dodania: 2019-05-30