Obroncy Galaktyki - Turniej Aktywności Genesis

Z dniem 1 czerwca rusza specjalny turniej, który przyciąga wojowników z całej znanej części galaktyki! Turniej Aktywności Genesis to doskonała okazja, by rozpocząć swoją przygodę z popularną darmową grą Obrońcy Galaktyki i przy okazji wygrać wspaniały sprzęt gamingowy.

Turniej Aktywności Genesis został zorganizowany przy współpracy z marką Genesis producenta szerokiej gamy produktów dla graczy: myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatur gamingowych, akcesoriów do konsol, foteli dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

Turniej rusza dokładnie 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2019 roku. Najważniejsze byś codziennie wykonywał wskazane przez grę zadania i zbierał specjalne punkty aktywności. Jeśli uzbierasz ich najwięcej – masz szansę na rzeczowe i wirtualne nagrody. Za pierwsze miejsce przewidziano stylowy Plecak Genesis Pallad 400, 1000 Kredytów, cenną Skrzynkę Tytana oraz inne wirtualne nagrody. Za 2 miejsce można wygrać klawiaturę hybrydową Genesis Thor 200 RGB i ciekawe nagrody wirtualne. Z kolei za 3 miejsce zgarniesz: mysz dla graczy Genesis Xenon 330 oraz dodatkowe nagrody wirtualne. Reszta miejsc obejmuje nagrody wirtualne, a całość nagród dopełniają specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich graczy.

Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 czerwca 2019 o 23:59:59.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu w arcyciekawej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od tajemniczych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Tylko Ty możesz ocalić galaktykę!

Data dodania: 2019-05-30