Łowcy Zombi - Turniej Aktywności Ultradesk

Sierpień w grze Łowcy Zombi stoi pod znakiem gorącej rywalizacji o fantastyczny sprzęt gamingowy! Jeśli jeszcze nie grałeś w jedną z najpopularniejszych polskich gier o zombi, teraz jest doskonała okazja, by wskoczyć do świata zniszczonego przez apokalipsę. Weź udział w rywalizacji i zgarnij profesjonalne biurko gamingowe Ultradesk!

Start turnieju rozpocznie się dokładnie 1 sierpnia i potrwa do 31 sierpnia 2019 roku. Przejdź samouczek i zarejestruj swoje konto. Otrzymasz rozbudowaną listę zadań, które musisz realizować w grze i zbierać specjalne punkty aktywności; zebrana ilość tych punktów zdecyduje o zajęciu miejsca w turnieju. Za 1 miejsce w konkursie przewidziano profesjonalne gamingowe biurko Ultradesk, które znakomicie spełni swoją rolę w wymagających rozgrywkach online. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma 1000 Monet, unikatową Skrzynkę Cyborga oraz fantastyczne nagrody wirtualne. Dla reszty graczy przewidziano bardzo atrakcyjne wirtualne nagrody - dziesiątki tysięcy monet, unikalne wirtualne skrzynki i specjalne dodatkowe bonusy.

Zaraz po zarejestrowaniu się w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 sierpnia 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Ultradesk został zorganizowany przy współpracy z marką Ultradesk, który jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych biurek dla graczy.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych wojowników – pogromców zombi. Powstrzymaj armie nieumarłych przed zajęciem miast i uratuj bezbronnych przed złowrogą korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym wojownikiem na serwerze i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty. Stań na czele gangu i wspólnie ze swoimi znajomymi rozpraw się z konkurencyjnymi gangami.

Bądź jednym ze zwycięzców turnieju i zgarnij główną nagrodę! Stań do walki i zarejestruj się już teraz.

Data dodania: 2019-08-01