Obroncy Galaktyki - Turniej Aktywności Ultradesk

Rywalizacja w darmowej grze Obrońcy Galaktyki, wchodzi na zupełnie nowy poziom. Startujący Turniej Aktywności Ultradesk to doskonała okazja, by rozpocząć przygodę z grą i zgarnąć wyjątkowe biurko gamingowe!

Turniej rusza dokładnie 1 sierpnia i będzie trwał aż do 31 sierpnia 2019 roku. W tym czasie, należy regularnie wykonywać wskazane zadanie w grze i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną. Za pierwsze miejsce przewidziano stylowe biurko dla graczy Ultradesk, 1000 Kredytów, unikatową Skrzynkę Tytana oraz inne wirtualne nagrody. Reszta miejsc obejmuje nagrody wirtualne, a całość nagród dopełniają specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich graczy.

Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 sierpnia 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Ultradesk został zorganizowany przy współpracy z marką Ultradesk, producenta profesjonalnych biurek dla graczy.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu w arcyciekawej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od tajemniczych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest absolutny podbój kosmosu. Nie mają przy tym litości i nie spoczną, aż nie wypełnią swojej okrutnej misji. Dołącz do obrońców i zarejestruj się za darmo w grze - galaktyka Cię potrzebuje!

Data dodania: 2019-08-01