Łowcy Zombi - Turniej Aktywności Fury

Rywalizacja w darmowej grze Łowcy Zombi wchodzi na zupełnie nowy poziom. Startujący Turniej Aktywności Fury to doskonała okazja, by rozpocząć ratowanie świata i zgarnięcie wyjątkowych nagród gamingowych marki Fury!

Darmowa polska gra Łowcy Zombi zaprasza wszystkich na rozpoczęcie szalonej rywalizacji. Start turnieju rozpocznie się dokładnie 1 września i będzie trwał aż do 30 września 2019 roku. Najpierw, przejdź samouczek i zarejestruj swoje konto. Otrzymasz rozwiniętą listę zadań do zrealizowania w grze za które otrzymasz specjalne Punkty Aktywności; zebrana ilość tych punktów zdecyduje o zajęciu miejsca w turnieju.

Dla najlepszych czeka zestaw 4in1 Thunderstrike, który składa się z klawiatury, myszy, słuchawek i podkładki – idealnie wypełni swoją rolę w wymagających rozgrywkach online. Kolejne nagrody rzeczowe to Klawiatury Hurricane lub Spitfre oraz mysz bezprzewodowa Stalker lub Słuchawki Nighthawk. Zwycięzca otrzyma również 1000 Monet, unikatową Skrzynkę Cyborga oraz fantastyczne nagrody wirtualne. Na pozostałych graczy czekają wirtualne nagrody - dziesiątki tysięcy monet, unikalne wirtualne skrzynki i specjalne dodatkowe bonusy.

Zaraz po rejestracji w Łowcach Zombi, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Sprawdzaj je regularnie i kontroluj aktualnie zajmowane miejsce w turnieju. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 września 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Fury został zorganizowany przy współpracy z marką Fury, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi za darmo, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych herosów. Złowroga korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Turniej Aktywności Fury czeka na wszystkich śmiałków - zacznij przygodę z Łowcami Zombi już dzisiaj!

Data dodania: 2019-08-30