Obrońcy Galaktyki - Turniej Aktywności Fury

Fani konkursów i współzawodnictwa będą zachwyceni! Za wzięcie udziału w Turnieju Aktywności Fury na graczy czekają super nagrody. Dołącz do społeczności darmowej gry Obrońcy Galaktyki i zgarnij cenne nagrody gamingowe marki Fury.

Ekscytujący turniej rusza dokładnie 1 września i będzie trwał nieustannie do 30 września 2019 roku. W tym czasie, należy regularnie wykonywać wskazane zadanie w grze i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci w grze.

Główną nagrodą rzeczową jest gamingowa kierownica Skipper, którą uzupełniają nagrody wirtualne w postaci 1000 Kredytów, unikatowej Skrzynki Tytana i zasobów dla bohatera. Nagrodą za kolejne miejsce są głośniki Skyray i mysz bezprzewodowa Stalker. Nagrody za kolejne miejsca są wirtualne, w tym specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich uczestników.

Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 września 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Fury został zorganizowany przy współpracy z marką Fury, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu, która czeka na Ciebie w darmowej grze Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od zagadkowych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia czegoś co pozostawało uśpione. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i przekształcenie całego życia we wszechświecie.

Ktoś musi powtrzymać mroczną siłę - dołącz do rosnącej społeczności gry i zarejestruj się za darmo.

Data dodania: 2019-08-30