Rywalizacja w Obrońcach Galaktyki - Turniej Genesis!Rusza kolejny ekscytujący konkurs. Za wzięcie udziału w Turnieju Aktywności Genesis na graczy czekają super nagrody. Dołącz do społeczności darmowej gry Obrońcy Galaktyki i zgarnij cenne nagrody gamingowe marki Genesis.

Ekscytujący turniej rusza dokładnie 1 października i będzie trwał nieustannie do 31 października 2019 roku. W tym czasie, należy regularnie wykonywać wskazane zadanie w grze i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla bohatera.

Główną nagrodą rzeczową jest klawiatura gamingowa Thor 200 RGB, którą uzupełniają nagrody wirtualne w postaci 1000 Kredytów, Skrzynki Tytana i zasobów dla bohatera. Nagrodą za kolejne miejsce są słuchawki Radon 610 i mysz Xenon 330. Nagrody za kolejne miejsca są wirtualne, w tym dodatkowe nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich dzielnych graczy.

Zaraz po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 październik 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Genesis został zorganizowany przy współpracy z marką Genesis, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu, która czeka na Ciebie w darmowej grze Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od zagadkowych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje wielka armia, której celem jest przekształcenie całego życia we wszechświecie. Ktoś musi powstrzymać siły ciemności i tym kimś musisz być Ty!

Dołącz do rosnącej społeczności gry i zarejestruj się za darmo.

Data dodania: 2019-09-30