Łowcy Zombi - Snajper coraz bliżej

To już 2 noc bez snu. Obowiązuje cisza radiowa. Mroźny poranek, gdzieś w dawno zapomnianej przez Boga krainie. Z pewnością po wybuchu epidemii jest jeszcze bardziej zapomniana. Modlisz się, by radio nie odezwało się choćby najmniejszym dźwiękiem. To by oznaczało poważne kłopoty. Pierwszym sygnałem końca operacji ma być pojawienie się na horyzoncie ciężkich transporterów. Od powodzenia przedsięwzięcia zależy czy wasz gang przetrwa najbliższy miesiąc. Musisz go osłonić. Musisz sobie poradzić, chociaż zmęczenie i głód dają się we znaki.

W pewnej chwili, coś przebiega między dwiema niewielkimi przeszkodami, gwałtownie wyrywając cię z sennych rozmyślań. Po kilku sekundach, w to samo miejsce, przemieszcza się kolejna postać, dołączając w ten sposób do swojego towarzysza. Masz coraz słabsze reakcje. Będąc w lepszej formie dałbyś radę go „zdjąć”. Bierzesz głęboki oddech i czekasz. Nie mogą przekroczyć umówionej linii demarkacyjnej. Strzelasz z lewej strony przeszkody raz, a potem drugi. Niech mają czytelny sygnał co się stanie, gdy zrobią chociaż jeden krok w stronę drogi. Teraz kolej na ich ruch…

Rewolucja w rozgrywce coraz bliżej! Więcej informacji wkrótce!

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Data dodania: 2021-01-15